View the site in english

Home |  Cenk procedur |  Online rezervace |  Fotogalerie |  Kontakt

Thajské masáže

25 min 55 min 85 min 115 min

Aroma

 - Celé tělo - Orientální relaxační olejová masáž.
  1500,- 1900,-  
Thajská olejová masáž je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se na jednotlivé body vyvíjí menší tlak, je to vlastně relaxační masáž s využitím oleje. Od nám známé evropské masáže je odlišná tím, že obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale i znalost indické ajurvédy. I o olejové masáži můžeme mluvit jako o léčebné masáži, která uvolňuje svaly a působí příznivě na krevní, i na imunitní systém. Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně a napomáhá regulaci střev.
55 min: 1500,- | 85 min: 1900,- | 115 min: 2500,-

Thai

 - Celé tělo - Tradiční Thajská reflexní masáž.
  1400,- 1800,- 2400,-
Tradiční thajská masáž je pověstné umění, které se předává z generace na generaci a vyžaduje dokonalou znalost těla. Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii. Tradiční thajská masáž se zásadně provádí na oděném těle na podlaze s měkkou podložkou nebo rohoží a podstatně se liší od naší klasické evropské masáže.
55 min: 1400,- | 85 min: 1800,-

Ritual

 - Celé tělo - Povzbuzující masáž spojená s horkými bylinnými balíčky a orientálními aroma oleji.
    2000,-  
Bylinná masáž, je speciální povzbuzující masáž. Základem zůstává tradiční thajská masáž, ale je doplněna masáží pomocí horkých bylinných měšců. Teplo a bylinky uvolňují svaly do hloubky a přináší mnohem větší uvolnění. Vše co přináší tradiční thajská masáž je ještě umocněno bylinkami, které otevírají póry a působí do hloubky svalů. Thajská bylinná masáž je starobylá metoda,při které se používají plátěné měšce,naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami (např.Bylina plai, kurkumový olej, citrus kaffir, Cryptolepis Buchannai Roem, Curcuma Aromatica Salisb, Pačuli a kafr, citrónová tráva a další) dle šest století starých receptur. Přikládání měšců, nahřátých v parní lázni, na problémová místa na těle pomáhá uvolňovat bolest a napětí ve svalech. Dodává též energii unaveným svalům po namáhavých činnostech. Společně se základními relaxačními vlastnostmi získávanými z léčivých bylin může rozpařený masážní měšec protahovat vazy a léčit bolesti svalů, pohmožděniny a ztuhlost kloubů. Podporuje též zdravou cirkulaci krve.
85 min: 2000,-

Twiggy

 - Celé tělo - Celotělový peeling a teplý olejový zábal následovaný masáží.
    1900,-  
Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Jemný tělový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví pokožku na zeštíhlující zábal do slimmingového oleje s obsahem přírodního zázvorového extraktu, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek. Následuje aroma-terapeutická masáž, které napomáhají k odbourání podkožního tuku. Pokožka na těle je po masáži hebká a vláčná. V případě že je proces vícekrát opakován, je možné spozorovat výraznější odbourání celulitidy, hlavně na hýžďových partiích.Thajská olejová masáž je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se na jednotlivé body vyvíjí menší tlak, je to vlastně relaxační masáž s využitím oleje. Od nám známé evropské masáže je odlišná tím, že obsahuje prvky tradiční thajské masáže, ale i znalost indické ajurvédy. I o olejové masáži můžeme mluvit jako o léčebné masáži, která uvolňuje svaly a působí příznivě na krevní, i na imunitní systém. Zvláště příjemné je pak promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně a napomáhá regulaci střev.
85 min: 1900,-

Back Special

 - Kompletní záda a hlava - Kafromentolová mast a bylinné balíčky které napomohou k uvolnění a regeneraci zad.
  1400,-    
Speciální kombinace masážních technik za použití uvolňujících kafro-mentolových mastí zaměřená na šíji, hlavu, bederní oblast s důrazem na ischiatický nerv. V této masáži se spojuje několik různých technik a doplňků. Mimo kafro-mentolové masti se při ní dále ještě užívají aromatické oleje a horké bylinné měšce. Základem jsou akupresurní body na obličeji, hlavě a kolem krční páteře, jejichž stlačováním dochází k uvolnění bloků v těchto partiích. Uvolňuje mimické svaly na obličeji, prokrvuje oblast krční páteře, a tím dochází k uvolnění blokací.
55 min: 1400,-

Foot Nirvana

 - Chodidla, Nohy, Hlava, Šíje a Ramena - Hydromasáž a zábal nohou Thai balzámem. Poté reflexní masáž chodidel a zad.
900,- 1400,- 1700,-  
Foot massage je starověká čínská masáž. Reflexní masáž chodidel je dobrá ke zlepšení funkce vnitřních orgánů, včetně krevního a lymfatického oběhu. Masáži předchází koupel nohou (po kolena) v hydromasážní vaně a během masáže sedíte v pohodlném křesle. Nejdříve jsou nohy zabaleny do kafro-mentolového zábalu průběhem kterého vám masérka namasíruje hlavu a krk. Po zábalu následuje akupresurní masáž. Pro intenzivnější tlak se používá speciální tyčinka, a v tomto případě i masážní emulze. Předchází bolestem hlavy, astmatu, migrénám, odstraňuje napětí, povzbuzuje funkci tělesných orgánů a napomáhá lepšímu snášení stresu.
25 min: 900,- | 55 min: 1400,- | 85 min: 1700,-

Mamma

 - Břicho, Hlava, Šíje a Ramena - Napomáhá odbourání strií po těhotenství a jeho následcích.
  1400,-    
Mamma je velmi unikátní masáž, jedná se totiž jak o předporodní, tak i o poporodní masáž. Mamma v těhotenství je přizpůsobena aktuálnímu stadiu těhotenství a je zaměřena na nejvíce zatížené partie jako záda či otoky dolních končetin. Poporodní masáž je velmi šetrná, jejím hlavním cílem je pročištění drah a větší míra pozornosti je věnována břišním partiím. Při této masáži je užíván kokosový olej, jako ideální pomocník při péči o pokožku v okolí prsou a přicha, jenž je pod tlakem.
55 min: 1400,-

Relax

 - Uši, Šíje, Ramena, Hlava - Rychlá regenerační masáž horní partie zad.
900,-      
Tento druh masáže je zaměřen spíše na partie krční páteře a hlavy. Jedná se o regenerační reflexní masáž hlavy, uší, šíje a ramen. Jde o techniku nasucho a o kombinaci tlakových i tahových cviků. Základem jsou akupresurní body na obličeji, hlavě a kolem krční páteře, jejichž stlačováním dochází k uvolnění bloků v těchto partiích. Tato masáž napomáhá zbavení se pocitu stresu a napětí.
25 min: 900,-

Visage

 - Hlava a Obličej - Stimulační bodová masáž pokožky hlavy a obličeje.
900,-      
Visage je spojením kosmetického ošetření pleti a akupresurní masáže. Základem je stlačování jednotlivých akupresurních bodů a regenerační krémy. Tato masáž není vhodná pro ty jenž trpí na výraznější pleťové vady. Při působení regeneračního krému masérka masíruje krční páteř a ruce.
25 min: 900,-

Silky Hands

 - Ruce a Předloktí - Peeling a bodová masáž rukou.
900,-      
Velmi příjemná relaxační masáž prstů, rukou a předloktí s využitím aromaterapeutických olejů a krémů působí na důležité energetické body v našem těle a nechává ruce vyživené jemné a vláčné.
25 min: 900,-

Nahoru

Speciální masáže

25 min 55 min 85 min

Lulux Exotic

 - Celé tělo - Reaktivuje cirkulaci a zlepšuje tonus vaší tkáně očisťující, vyživující a zjemňující účinky.
    1900,-
 
85 min: 1900,-

Chakra Stone Masáž

 - Celé tělo - Tradiční relaxační metoda. Harmonizace energie lávovými kameny. Uvolnění a prohřátí.
  1200,- 1700,-
 
55 min: 1200,- | 85 min: 1700,-

Čokoládová Masáž

 - Celé tělo - Blahodárná masáž čokoládou, obsahující antioxidanty, působící proti stárnutí, stresu.
120 min: 2100,-
 
120 min: 2100,-

Medová Masáž

 - Celé tělo - Detoxikační masáž medem, povzbuzující organismus unavený stresem a námahou. Uvolňuje lymfu, zvláčňuje a vyživuje pokožku.
    1700,-
 
85 min: 1700,-

Pepřová Masáž

 - Celé tělo - Efektivní anticelulitidní masáž pepřovými esenciálními produkty. Antistress, anticelulitidní, redukcce vrásek a uvolnění lymfy.
120 min: 2100,-
 
120 min: 2100,-

Soysoy Masáž

 - Celé tělo - Revitalizující, anti-ageing, modelující masáž nabitá vitamíny, stimulující tvorbu Elastinu a Kolagenu.
    1800,-
 
85 min: 1800,-

Aromatic Candle Masáž

 - Celé tělo - Jedinečná masáž pomocí svíčky zvolené dle znamení Zodiaku. Vyživuje a tvláčňuje pokožku. Smyslová aromaterapie.
  1300,- 2000,-
 
55 min: 1300,- | 85 min: 2000,-

Bambusová Masáž

 - Celé tělo - Intenzivně protahující, uvolňující, odvodňující a smysly stimulující Masáž bambusovými tyčemi.
  1500,- 1900,-
 
55 min: 1500,- | 85 min: 1900,-

Energy

 - Celé tělo - Sportovní a reflexní masáž přinášející uvolnění celé páteře. Odstraní Bolseti, Migrény a Napjetí
  1300,- 1800,-
 
55 min: 1300,- | 85 min: 1800,-

Harmony

 - Celé tělo - Klasická (Švédská) a reflexní masáž. Odstranení napětí, bolesti zad, otoků nohou, migrény.
  1300,- 1800,-
 
55 min: 1300,- | 85 min: 1800,-

Tokoriki Ritual

 - Kosmetické ošetření těla horkými mušlemi
120 min: 2100,-
Luxusní celotělové ošetření obsahuje úvod do ošetření, cukrový peeling, osprchování, masáž celého těla horkými mušlemi, nanesení kokosového másla, zábal těla v sarongu a masáž obličeje studenými lasturami a masáž vlasové části hlavy. Procedura je vhodná spíše pro ženy.

Při rituálu Tokoriki využíváme přírodní produkty :
exotický masážní a koupelový olej, cukrovotřtinový peeling, kokosové mléko do koupele, obličejové a tělové máslo.
120 min: 2100,-

Matamanoa

 - Fidžijská masáž horkými a studenými mušlemi
    1700,-
Originální celotělová masáž horkými a studenými mušlemi, olejový zábal celého těla v sarongu, závěrečná masáž ramen a šíje, masáž obličeje studenými lasturami a masáž vlasové části hlavy. Masáž během ošetření je hluboce relaxační, na rozdíl od kosmetického ošetření Tokoriki je důkladnější a hlubší. Terapeutka používá horké a studené mořské mušle. Procedura je vhodná pro muže i ženy.

Při rituálu Matamanoa využíváme přírodní produkty :
exotický masážní a koupelový olej, cukrovotřtinový peeling, kokosové mléko do koupele, obličejové a tělové máslo.
85 min: 1700,-

    Ošetření obličeje produkty dle typu zvolené masáže

20 min: 500,-
 
20 min: 500,-

Nahoru

Zábaly a Peelingy

25 min 55 min 85 min

Hamman Body Spa

 - Celé tělo - Antidepresivní, procedura s použitím přírodních eukaliptových olejů a mořské soli.
  1800,-  
 
55 min: 1800,-

Rýžový Scrub

 - Celé tělo - Rýžový scrub s extraktem z třešňového květu. Zvláčňující a omlazující účinky.
  1500,-  
 
55 min: 1500,-

Peeling Solí z Mrtvého moře

 - Celé tělo - Peeling odstraní odumřelé buňky a olejová masáž pleť zjemní, rozjasní a oživí.
  1500,-  
 
55 min: 1500,-

Masáž Masážní Rukavicí

 - Celé tělo - Exfoliace, prokrvení pokožky + olejová masáž.
  1500,-  
 
55 min: 1500,-

Chladivý Hedvábný Zábal

 - Celé tělo - Osvěžuje, regeneruje, hydratuje a sklidňuje (Obsahuje panthenol, lotus a hedvábný protein).
  2100,-  
 
55 min: 2100,-

Slatinný Zábal

 - Celé tělo - Forma teploléčby, zvyšující pokrvení.
750,-    
 
25 min: 750,-

Nahoru

Ajurvédské masáže

25 min 55 min 85 min

Shirodara

 - Hlava (nervová soustava) - Relaxační a léčebná technika, účinky: omlazovací, pročisťující.
  1200,-  
Relaxační a regenerační masáž hlavy s kosmetickými účinky. Při této masáži se postupně uvolňuje pokožka celé hlavy a v závěru se provádí akupresura ušních lalůčků. Na hlavu a obličej se jemně vtírá čistý přírodní mandlový olej a to takovým způsobem, že přímo působí na šedou mozkovou kůru. Účinky masáže jsou výživa a regenerace pokožky a vlasových kořínků, rozpuštění stresu, prevence proti migrénám a zánětům dýchacích cest.55 min: 1200,-

Shirobjang

 - Hlava - Masáž pokožky hlavy a obličeje.
  1200,-  
"nebeský obklad" někdy označovaná jako "masáž 3 oka", je považována za jeden z nejsilnějších postupných léčebných prostředků. Nepřetržitý tok léčebného oleje tekoucího na čelo a skalp je ojedinělou léčebnou terapií určenou k uvolnění duševního napětí a zklidnění mysli. Při opakovaných aplikacích působí na cca. 80 nemocí, např. onemocnění krku, dutin, krevního oběhu, zklidňuje organismus, lečí nespavost, apod.

55 min: 1200,-

Marmas

 - Celé tělo - Masáž reflexních bodů teplým ajurvédským olejem.
    1900,-
Vysoce energizující celotělová masáž. V první části masáže se za použití speciálních ajurvédských olejů krouživým, zvyšujícím se tlakem prstů působí na určité harmonizační body / zvané marmy / po celém těle. Působí se pouze na ty body, které mají povzbuzující a regenrační účinky prakticky na všechny vnitřní orgány, včetně krevního tlaku a žláz s vnitřní sekrecí. V druhé části masáže se protahuí klouby u rukou a nohou. Tím dochází k jejich prokrvení a rozpouštění usazenin. Je to prevence proti dně, revmatu a artróze.

85 min: 1900,-

Snéhan

 - Celá záda - Jemná masáž speciálním ajurvédským balzámem.
  1200,-  
Jemná masáž krčních a zádových partií. Dle tísíce let ověřených metod Ajurvédské medicíny za použití Ajurvédských léčivých olejů a balzámů dochází v těchto partiích k uvolnění bloků a rovnoměrnému prokrvení páteře. Masáží v oblasti šíjového svalstva dochází k regeneraci vegetativního nervového systému. Proto je to masáž vhodná pro osoby pracující na PC.
55 min: 1200,-

Mingbowl

 - Chodidla - Celková stimulace nahřátými Tibetskými miskami.
  1200,-  
Reflexní masáž plosek nohou tibetskou miskou. Tato u nás méně známá ajurvédská procedura používá k masáži plosek nohou misku vyrobenou dle starých ajurvédkých receptur ze slitiny 5ti kovů. Při takto prováděné masáži dochází k regeneraci lymfatického sytému, detoxikaci celého organismu s posílením jeho imunity, ke stabilizaci krevního tlaku a tepu a dalších.55 min: 1200,-

Nahoru